Streszczenie do lektury doktor dolittle i jego zwierzęta

Pobierz

Powieść "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" napisał Hugh Lofting.. 4.Zmiana zawodu.. 2.Doktor Dolittle miał : a- siostrę Sarę b- brata c- nie miał rodzeństwa.. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - streszczenie - Getty Images.. 1) Doktor Dolittle mieszkał w: a) Londynie b) Puddleby c) Warszawie 2) Wszystkie zwierzęta przychodziły do Doktora Dolittle, bo: a) Nie było innego weterynarza b) był zrzędliwy i marudny c) rozumiał mowę zwierząt i wiedział, co dolega pacjentowi 3) Jakie zwierzę otrzymało od Doktora okulary .Podróżując, doktor Dolittle i jego zwierzęta pokonać muszą wiele przeszkód, zmierzyć się z niebezpieczeństwami.. Streszczenie, analiza, interpretacja w księgarni internetowej tantis.pl Szybka wysyłka!Informacje o Doktor Dolittle i jego zwierzęta lektura szkolna - w archiwum Allegro.. Nie potrafi on przejść obojętnie wobec cudzej krzywdy (niezależnie od tego, czy jest to zwierzę).. 3.Utrata pacjentów.. Data zakończenia 2020-03-22 - cena 6,27 zł Pierwszy tom zatytułowany "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" zapoczątkował całą serię o przygodach niezwykłego lekarza,…Miejsce: sala lekcyjna, stoliki ustawione do pracy w zespołach.. Data zakończenia 2021-11-05 - cena 11,90 zł2.Przygarnięcie wielu zwierząt.. Skomentuj.. Data zakończenia 2020-06-15 - cena 8,42 złInformacje o Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Hugh Lofting - w archiwum Allegro..

Pomysł, aby Dolittle leczył zwierzęta.

Jego dom nie był, co prawda zbyt wielki, ale uwagę przykuwał piękny ogród, który doktor pielęgnował osobiście.. 7.Przygarnięcie krokodyla i ponowna utrata pacjentów.. Staje się coraz biedniejszy, gdyż mieszkańcy nie potrzebują aż tak wielu porad medycznych.Doktor Dolittle i jego zwierzęta streszczenie 1.. Sukcesy Dolittle'a.. 6.Poznanie języka zwierząt dzięki papudze Polinezji.. Akcja opowiadania rozpoczyna się w małym angielskim miasteczku, położonym nad rzeką Marsh- Puddleby.. Mężczyzna mieszkał ze swoją siostrą, Sarą, która zajmowała się gospodarstwem.Lubię to.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Uwielbia zwierzęta, a jego duży dom zamieszkują m.in. kaczka Dab-Dab, prosiątko Geb-Geb, sowa Tu-Tu i papuga Polinezja.. Doktor bardzo lubił zwierzęta, w jego domu mieszkały kaczka Dab-Dab, pies Jip, prosiątko Geb-Geb, papuga Polinezja i sowa Tu-Tu.. Pierwszy tom zatytułowany "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" zapoczątkował całą serię o przygodach niezwykłego lekarza,…About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Streszczenie lektury Doktor Dolittle i jego zwierzęta 28 września 2021 Doktor Dolittle to znana postać doktora, który rozumiał mowę zwierząt..

1) Jak miał na imię doktor Dolittle?

Zostaje to nagrodzone w ten sposób, że po powrocie możliwe jest normalne, dostatnie życie wśród bliskich istot (w tym wypadku zwierząt).Sprawdź niskie ceny i kup Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd pochodzi doktor Dolittle?. Doktor Dolittle pracuje jako lekarz i cieszy się szacunkiem pacjentów.. Problemy finansowe głównego bohatera.. Komentarze 8 + 8 =Wydanie Doktora Dolittle i jego zwierząt kompletne bez skrótów i cięć w treści.. 5.Rozpoczęcie leczenia zwierząt.. Okazuje się, że dziecko zostało porwane przez piratów.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Doktor Dolittle i jego zwierzęta: - Test.. Pomoc Polinezji - papuga uczy człowieka mowy zwierząt.. Sara Sara jest siostrą tytułowego bohatera, któremu pomaga w utrzymywaniu domu i ogrodu.Doktor Dolittle i jego zwierzęta - streszczenie.. Doktor mieszkał ze swoja siostrą Sarą oraz zwierzętami: kaczką Dab-Dab, prosiątkiem Geb-Geb, psem Jimem, sową Tu-Tu, papugą Polinezją.. Klienci stopniowo rezygnują z usług Dolittle'a.. 8.Doktor Dolittle i jego zwierzęta - streszczenie Puddleby Doktor Jan Dolittle mieszkał na skraju małego miasteczka o wdzięcznej nazwie Puddleby..

Główny bohater przygarnia zwierzęta.

Jan Dolittle mieszkał w małym miasteczku Puddlebyw domu z pięknym ogrodem.. Doktor Dolittle i jego zwierzęta - w archiwum Allegro.. 9.Wiadomość od małp z Afryki.. Udostępnij.. Kiedy tylko czuje, że może, stara się nieść pomoc.. Żeby dotrzeć do chłopca, trzeba wyważyć drzwi.. Zwierzęta robią wszystko, by mu pomóc.. a) z Anglii b) z Ameryki c) z Europy 3) Jak miała na imię papuga doktora?. 18 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 1.Jan Dolittle mieszkał w : a- Polsce b- Anglii c- Hiszpanii.. Zwierzęta te były jego ulubieńcami, oprócz nich pod dachem domu doktora mieszkało jeszcze wiele innych.Streszczenie.. Od dziecka lubił wymyślać i opowiadać historie - najpierw swojemu rodzeństwu, potem swoim własnym dzieciom.Doktor Dolittle i jego zwierzęta Autor: Hugh Lofting.. Jest przestraszone i bezbronne.. Doktor John Dolittle mieszkał w małym miasteczku Puddelby, w domu otoczonym pięknym i zadbanym.. Jest powszechnie szanowany i lubiany.. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją.Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie.Informacje o Doktor Dolittle i jego zwierzęta + STRESZCZENIE - w archiwum Allegro.. a) Dab- Dab b) Polinezja c) Tu- Tu 4) Kim była Czi- Czi?W baśni o "Doktorze Dolittle i jego zwierzętach" jest osobą, która znajduje się w miejscu tajemniczym i początkowo niedostępnym..

Głównym bohaterem lektury jest Doktor Dolittle.

Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Doktor bardzo kochał zwierzęta, które mieszkały w domu.1.. Siostra doktora, Sara, prowadziła mu gospodarstwo, a ogrodem doktor zajmował się sam.. Doktor Dolittle starał się być dobrym lekarzem dla ludzi, jest to skromny i lubiany człowiek.Dolittle to człowiek skromny i kochający zwierzęta.. Cele - uczeń: - zna treść lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta", - wie, kim są postaci występujące w lekturze, - poznaje dalsze przygody doktora i zwierząt, - opisuje położenie Afryki oraz jej charakterystyczne cechy, - rozumie treść czytanego zadania,Test z lektury Doktor Dolittle i jego zwierzęta!. 10.Wyruszenie w podróż pożyczonym statkiem.Pobierz plik test_z_lektury_doktor_dolittle_i_jego_zwierzęta już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Quiz w Poczekalni.. 8.Brak pieniędzy i wyprowadzka siostry.. Doktor Jan Dolittle prowadzi swoją praktykę lekarską w mieście Puddleby.. Wykreował go Hugh Lofting, brytyjski pisarz żyjący w latach .. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją.Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie.Test ze znajomości lektury ,, Doktor Dolittle i jego zwierzęta''.. Data zakończenia 2019-02-18 - cena 8,22 złInformacje o DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA, HUGH LOFTING - w archiwum Allegro.. Doktor John Dolittle mieszkał w małym miasteczku Puddelby, w domu otoczonym pięknym i zadbanym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt