Ćwiczenia interaktywne dla uczniów

Pobierz

Wykorzystuję go tak często, jak tylko mogę.. Nauka zegara tarczowego dla dzieci - uczeń ćwiczy umiejętność posługiwania się zegarem z tarczą, na której znajdują się .Dzisiaj chciałabym polecić cztery aplikacje, które często wykorzystuje do przedstawiania siebie lub uczniów.. Efektywna nauka.. Kurs realizuje założenia nowej podstawy programowej dla drugiego etapu edukacyjnego.. Określenie emocji Uczeń zaznacza na interaktywnej karcie pracy kolor, który kojarzy mu się z emocją jaką obecnie czuje.. W porównaniu z powyższymi programami program jest najmniej atrakcyjny multimedialnie.Interaktywne zabawy matematyczne nadają się zarówno do ćwiczeń w domu pod okiem rodzica, jak również w szkole na lekcjach matematyki czy zajęciach wyrównawczych.. Zadanie ucznia polega na dopasowaniu problemów do rozwiązań.. Podręcznik i ćwiczenia interaktywne dla ucznia to multimedialna wersja bestsellerowego podręcznika Wydawnictwa Klett do nauki języka niemieckiego, przeznaczona dla uczniów klasy siódmej szkoły podstawowej.. Nauka odczytywania wskazań zegara - godziny i minuty.. Wszystko, co musisz wiedzieć w szkole średniej i ogromna dawka motywacji!. Platforma Dzwonek.pl to miejsce, gdzie tradycyjne treści edukacyjne wzbogacone zostały o dodatkowe funkcjonalności urozmaicające proces edukacyjny.. Dzięki nim tworzę ciekawe i nieszablonowe grafiki, stanowiące bazę do kolejnych działań, na przykład tworzenia plakatów czy komiksów.Kartki świąteczne dla dzieci to interaktywny quiz, w którym zadaniem ucznia jest zaprojektowanie bożonarodzeniowej kartki świątecznej dla babci..

Znajdziemy tam nie tylko karty pracy, ale także ich interaktywne odpowiedniki.

Języki obce.Uczniowie z radością rozwiązują kolejne zadania, starając się zdobywać jak najwięcej medali.. Codzienne wyzwania mogą przytłaczać i demotywować a rozmawiać o nich jest trudno.. (otwiera się na nowej karcie) - interaktywne quizy z wizualizacją, świetna dla uczniów z problemami z czytaniem, w j. angielskim (można przetłumaczyć w przeglądarce np. Chrome), w trybie nauki - uczniowie sami sobie odpowiadają na pytania - sprawdzają poprawność dzięki informacji zwrotnej, w trybie gry - losowanie pytań, rywalizacja, zbieranie punktówMagnet smart 1.. Przy wypełnianiu ćwiczeń program sprawdza poprawność udzielanych odpowiedzi, zaznacza błędy, udziela podpowiedzi.ćwiczenia interaktywne przemyślana oraz elastyczna konstrukcja pozytywne oceny specjalistów - praktyków zgodność z podstawą programową MEN karty kreatywnego rozwoju specjalistyczne kompleksowe unikalne na rynku .. dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.. Zadania umieszczone w tej publikacji pozwolą na zaprezentowanie tradycyjnych treści nauczania w innowacyjnej formie.Ćwiczenia interaktywne do wykorzystania na zajęciach rewalidacyjnych Indywidualne zajęcia mogą być dla ucznia bardzo atrakcyjną formą wspieranie jego dysfunkcji, jeśli dobierzemy odpowiednie metody i środki dydaktyczne "skrojone na miarę"..

Wybierz interaktywne ćwiczenie.Pierwsze ćwiczenie służy nam do poznania lub powtórzenia słownictwa.

Dzieci, nawet te starsze, bardzo lubią wszelkiego rodzaju gry i zabawy.Dodatkowe ćwiczenia interaktywne English Class zapewnia nie tylko atrakcyjne treści do pracy w klasie, ale także obszerny materiał do utrwalania nowych struktur i słownictwa w domu .. Halina Filar, nauczycielka, Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach Matlandia 4 to najlepszy program dla uczniów klas czwartych, z którym przyszło mi do tej pory pracować.. Nazywanie emocji Uczeń wypełnia interaktywną kartę pracy umieszczając podpisy pod buźkami pokazującymi emocje.Podwoiliśmy liczbę bezpłatnych ćwiczeń online, aby pomóc Ci utrwalać znajomość angielskiego.. Świetna strona z zasobami edukacyjnymi.. Opracowane dla współczesnego licealisty tematy, solidna baza gramatyczna i leksykalna zmotywują ucznia English is fun!interaktywne karty pracy Przebieg zajęć 1.. Ostatnio udostępniłam na blogu zimowe karty ze zwierzętami leśnymi, a także wpis z zimowymi pomysłami na zajęcia hiszpańskiego.Interaktywne zeszyty ćwiczeń na eDesku Do pracy w szkole i przede wszystkim w domu , proponujemy wybór zeszytu ćwiczeń z kodem do eDesku do kursów English Class, Repetytorium dla szkoły podstawowej wyd..

... Ćwiczenia interaktywne dla uczniów szkoły podstawowej rozwijające praktyczną znajomość gramatyki i słownictwa.

Znajdują się tam materiały interaktywne Klett przeznaczone dla uczniów na różnych etapach edukacyjnych.Zimowe ćwiczenia interaktywne dla dzieci.. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie mogą pobierać ze strony karty pracy, ale także na ich podstawie rozwiązywać interaktywne ćwiczenia.Nauka zegara - ćwiczenia edukacyjne online.. Nauka pisania, czytania, dodawania oraz odejmowania poprzez zabawę.Zachęć swoich uczniów do korzystania z zasobów interaktywnych Klett.. Zima to jeden z moich ulubionych motywów na lekcje hiszpańskiego z dziećmi.. Oprócz ponad 100-stronicowych zeszytów ćwiczeń (w ramach dotacji) z zadaniami skorelowanymi z rozdziałami z podręcznika, do dyspozycji uczniów oddajemy także Extra Online Homework .Testy dla klasy 3 szkoły podstawowej - zadania i ćwiczenia.. Sprawdź nasze pomysły na codzienną naukę, poznanie języków obcych i samodzielne przygotowanie do egzaminów..

Darmowe, interaktywne ćwiczenia online (quizy) dla dzieci, przedszkolaków, uczniów klas 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Techniki użytkowe Interaktywne ćwiczenia , Prezentacja Znajdź swoją parę:)ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.Interaktywne ćwiczenia i karty pracy.. Z ponad 165 interaktywnych ćwiczeń do wyboru, możesz wybrać daną sprawność językową, którą chcesz ćwiczyć, czas trwania ćwiczenia, a następnie wybrać odpowiedni dla siebie poziom zaawansowania.. Bajkowa forma zachęca uczniów do pracy, każdy znajdzie coś dla siebie.Ćwiczenia interaktywne, które uczeń rozwiązuje online na komputerze lub aplikacji mLibro.. uwzględniające takie obszary, jak np.: działania pisemne, ułamki zwykłe i dziesiętne, figury geometryczne, liczby ujemne, procenty.. WszystkieEn Action !. Do kursów dla szkoły podstawowej przygotowaliśmy podręczniki i zeszyty ćwiczeń w wersji cyfrowej.UWAGA - W przypadku podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego od stycznia 2020 roku dostęp do cyfrowej wersji podręcznika uczeń znajdzie w podręczniku papierowym.Quizy interaktywne dla uczniów SP.. Dla ucznia.. Odczytywanie godzin na zegarze elektronicznym i tarczowym, również z tarczą opisaną liczbami rzymskimi.. Uczeń uzasadnia, dlaczego wybrał dany kolor.. W tym celu trzeba przygotować rysunek choinki ozdabiający kartkę oraz z rozsypanych wyrazów ułożyć treść życzeń oraz adres odbiorcy na pocztówce.Ćwiczenie rozwijające umiejętność rozwiązywania problemów Ćwiczenie jest dedykowane dla uczniów klas VI-VIII z autyzmem oraz z Zespołem Aspergera.. Dzieci mogą uczyć się także samodzielnie, ponieważ program natychmiast informuje, czy odpowiedź do danego zadania jest błędna czy poprawna, a także czy całe zadanie zostało zaliczone.Oprócz krótkich filmików instruktażowych, w prezentacji zamieściłam zadania dla uczniów sprawdzające ich wiedzę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt