Wypisz skojarzenia ze słowem

Pobierz

Lista słów i wyrażeń podobna do słowa moralność: moralność Kalego.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa pamięć znajduje się łącznie 71 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 9 różnych grup znaczeniowych.wymyśl łatwe ćwiczenie dla całej klasy, wymień 5 skojarzeń ze słowem "matematyka", wymień 3 rzeczy, do których służy "kij", wyklaszcz prosty rytm, który musimy powtórzyć, wymień 4 rzeczy, które mogą latać, wymień 4 rzeczy, którymi można pisać, opowiedz dowcip (możesz skorzystać z internetu), za pomocą przedmiotów, które masz na biurku zagraj …349761 @349761.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa ogród: ogród działkowy, Ogród Oliwny, ogród owocowy, ogród rozkoszy, ogród różany, ogród skalny, ogród spacerowy, ogród warzywny, ogród z kwiatami, ogród zimowy, ogród zoologiczny, ogródek, ogródek działkowy, ogródkami.. Za pomocą słownika języka polskiego wyjaśnij znaczenie wyrazu MUZEM.. 0.Słowa i wyrażenia podobne do słowa ogród.. W 1809 r. dołączono ziemie III zaboru 2) .Wypisz swoje skojarzenia związane ze słowem DROGA.. 3) Opowiedz dowcip.. Kiedy skończą, poproś, aby oczyścili salę z krzeseł, rozstawili się w różnych, wybranych przez siebie miejscach i zamknęli oczy.Im śmieszniejsze, ciekawsze i bardziej dynamiczne będą wyobrażenia, tym obraz zapisany w pamięci będzie trwalszy..

Wplypisz skojarzenia ze słowem grzech.

Słownik synonimów do słowa moralność.. 7) Wymień 4 wyrazy rozpoczynające się na literę ,,k" 8) Wymień 5 rzeczy, którymi można pisać.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa moralność znajdują się łącznie 93 synonimy.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa pamięć: pamięć czegoś, pamięć pomocnicza.. Dałam więcej jakby Ci coś nie pasowało :) Proszę czekać.. 0.Słowa i wyrażenia podobne do słowa moralność.. Obejrzyj filmiki od 1 do 4 w prezentacji genially.. Zapamiętaj słowa: pies komputer bakłażan żelazko książka mózg techniki fotel obraz łańcuch hak zakładka pałac Rzym pokój lampaWypisz skojarzenia ze słowem MUZEM - sloneczko.. około 8 godzin temu 11 Historia Uzupełnij luki: Księstwo Warszawskie utworzono z ziem II i III zaboru 1) .. 1) Napisz w zeszycie do języka polskiego temat lekcji: Uwaga!. » Odmiana przymiotnika skojarzenie przez przypadki.. Gdy chcemy kogoś pobić i myślimy a tam pobije go a potem pójdę do .nuda/Napisz którą definicje słowa nuda, marzenie/podaj 3 dowolne skojarzenia do słowa marzenie, grób/wypisz dwa zw. frazeologiczne ze słowem grób.. Powódź!. Kiedy zastoso wać tę metodę podczas tworzenia materiałów wspierających naukę - esencjonalnych notatek, podczas systematyzowania wiedzy - powtórki do sprawdzianów i egzaminów,Skojarzenia które łączą się ze słowem teatr Język rosyjski Uzupełnij luki zaimkiem dzierżawczym "mój" 1..

6) Wymień 3 skojarzenia ze słowem namiot.

kosmalska27 Grzech- inaczej zło popełniane świadomie lub nie świadomie, dobrowolnie lub nie.. Pod tematem narysuj słoneczko a na jego promieniach wypisz skojarzenia ze słowem "powódź".. KacperpodogroNiewolnik fetysz, złodziej, pirat, więzienie, zoo, cyrk,szkoła, policja , terorysta, 1 votesThanks 1 Axel34Bezsilność, bezradność, niemoc, zniewolenie, uwięzienie, kajdanki, kraty, potrzask, żal, smutek, więzienie 2 votesThanks 2 More Questions From This User See All Skojarzenia ze słowem kondycja: sprawność, ruch, wytrzymałość, forma, energia, samopoczucie, zdrowi Odpowiedź na zadanie z Biologia 7Wypowiedzenie "Usta Kirkora takie koralowe jak te maliny" jest; a) zdaniem pojedynczym nierozwiniętym b) zdaniem pojedynczym rozwiniętym c)zdaniem złożonym d) równoważnikiem zdania.. Odmiń przez przypadki rzeczownik MUZEUM.. Proś o łaskę radości wraz ze zmartwychwstałym Jezusem.. Następnie przeczytaj tekst Ewangelii.. Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa ogródPatriotyzm - Miłość, Rodzina, Przyjaźń, Ryzyko, Życie, Cały Świat ( w znaczeniu że jest dla ciebie najważniejszy ), Bezpieczeństwo, Polska, Kraj, Narodowość.. PlisZ realistycznym człowiekiem, który dokładnie wie co robi i wie, że to grzech, jednak nie stosuje się do niezastąpionych próśb Boga.. 4) Wymień 4 rzeczy, którymi można rysować..

2011-09-11 19:03:19Wypisz skojarzenia ze słowoem niewola.

Nie ma złych i dobrych odpowiedzi.. Synonimy te zostały podzielone na 12 różnych grup znaczeniowych.Słowa i wyrażenia podobne do słowa pamięć.. 2010-03-13 14:10:05; Skojarzenia z słowem chłopak 2012-03-05 19:59:02; Skojarzenia ze słowem: prawo.. 5) Wyklaszcz krótki rytm i poproś kogoś o powtórzenie.. Proszę czekać.. 2) Przeczytaj tekst zamieszczony w podręczniku na tronie 44 i 45.Pokój daję wam!. Na początku modlitwy, zanim jeszcze przeczytasz tekst Ewangelii, zrób małe ćwiczenie: weź kartę i wypisz wszystkie skojarzenia ze słowem pokój - mogą one być przeróżne i dowolne.. Stymulujesz pamięć długoterminową i przypominanie sobie informacji.. 13 minut temu 9 Historia Czym różniła się sytuacja Chin i Japoni w II połowie XIX wieku w kontekście kolonializmu 13 minut temu 9 Język rosyjski2 odpowiedzi +2 głosów Chciałabym napomnieć, że dojrzewamy nie tylko fizyczne, ale i psychicznie i społecznie, dlatego też dojrzewanie może być skojarzone z: - skok wzrostu organizmu (fizyczne) - zmiana zachowania (psychiczne) - gotowość do zakładania rodziny (społeczne) - inne niż dotychczas postrzeganie świata (psychiczne)Tymczasem dawanie przestrzeni na wysłuchiwanie się w siebie nawzajem, odkrywanie potrzeb i wspólne poszukiwanie rozwiązań jest procesem wymagającym większego zaangażowania i czasu..

Zapoznanie się z infografiką s.Tworzysz silne skojarzenia w swojej głowie.

Grzech jest ciężki i zwykły (lekki) Pan Bóg odpuszcza nam jedynie grzechy zwykłe tzn.. Jeśli jednak uda nam się zmienić perspektywę i popatrzeć na konflikt jako na: okazję do porozumienia, szansę na znalezienie nowych rozwiązań,Uważa się, że skojarzenie słów może ujawnić coś z podświadomości danej osoby (ponieważ pokazuje, jakie rzeczy kojarzą ze sobą), ale inni są sceptyczni, jak skuteczna może być taka technika w psychologii.wymień 4 wyrazy zaczynające się od litery m, wymień 2 wyrazy w których ukryło się słowo sto, wymień 3 rzeczy, które są potrzebne do łowienia ryb, co by było, gdyby mleko było czarne?, co to jest oleat?, wymień 3 wyrazy na literę w, wymień 3 skojarzenia do jabłka, co można zrobić z jabłka, jak można zważyć słonia, co robi śnieg?, co może być …2) Wymień 4 skojarzenia ze słowem piasek.. Wypisz słówka związane z domem (najróżniejsze skojarzenia) 2015-06-23 13:14:27; Skojarzenia ze słowem OJCZYZNA 2010-10-19 15:19:33; Skojarzenia ze słowem Polska!. 9) Zrób śmieszną minę.Wymień członków rodziny, Kogo nazywamy "babcią", a kogo "dziadkiem"?, Kim jesteś dla babci i dziadka?, Czego uczysz się od dziadka?, Czego uczysz się od babci?, Kim jesteś dla rodziców?, Czego uczysz się od taty?, Czego uczysz się od mamy?, Jakie masz dobre skojarzenia ze słowem "rodzina"?, Jakie masz niezbyt dobre skojarzenia ze słowem "rodzina"?, Po co jest rodzina.Uwaga!. - Odkryj karty.. » Wyrazy przeciwstawne dla słowa skojarzenie.śledztwo, kryminał, morderca, odciski, ślady, latarka, zagadka, strach, film, przestępca, policja, śmierć, rozwiązanie, przesłuchanie, zeznania, nóż, krew, mrok, sprawa, światło, pistolet.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Wymyślcie mi 3 skojarzenia do słowa NIEWOLA.. Wypisz jak najwięcej skojarzeń do słowa telewizja.. PAMIĘTAJCIE, żeby wszystkie skojarzenia zobaczyć w wyobraźni, nie wystarczy tylko wypowiedzenie ich na głos.. Powódź!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt