Test sprawdzający znajomość lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Treść.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Mówić po polsku a nie po polskiemuPlik Ania z Zielonego Wzgórza test 20 pytań.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Ani jeden kamyk, ani jedenFilm oparty na klasycznej powieści L.M.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Ania z Zielonego Wzgórza.. Literatura .. Biblia - sprawdź swoją znajomość świętej księgi!. Przedmioty.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Test z Lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Poziom Trudny.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i ..

Miłego rozwiązywania!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Inne testy z kategorii.. Wpisz imiona bohaterów lub ich nazwiska: a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Więcej quizów.. Jaka jest geneza utworu?. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Test składa się z 12 pytań.. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Klasa 6.Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Przygody Tomka Sawyera - test sprawdzający znajomość lektury.. Rozwiąż test!Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012"Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Całe w śród zieleni, czyste i ładne, z jednej strony otoczone było wysokimi, starymi wierzbami, z drugiej za ś - równo przyciętymi topolami.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Lektury.. Pobierz (docx, 19,8 KB) .. Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" .. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego Wzgórza .a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. answer choicesZobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Tromba czy Marcin Dubiel?. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Jak miała na nazwisko Ania?, Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Jak mieli na nazwisko właściciele Zielonego Wzgórza?, Kto nazwał Anię "marchewką"?, Jaką karę dostała Ania za rozbicie tabliczki na głowie Gillberta?, Jak miał na nazwisko Gillbert?, Jak miała na imię przyjaciółka Ani?, Jak Ania nazywała osoby, z którymi czuła nić porozumienia?, Dlaczego Maryla była .Tak rozmy ślaj ąc, pani Małgorzata weszła na wielkie podwórze Zielonego Wzgórza..

2010-01-16 11:11:17 Pytanie dotyczące lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " !

O Autorze KsiazkaToLekNaRzeczywistosc.. (imiona i nazwisko) .Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. 2010-02-15 16:53:08Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury.. Test: Marzeniem Ani była sukienka z: a) haftkami b) bufami c) koronkami d) falbankami .. Udostępnij.. Ania z Zielonego Wzgórza test sprawdzający Test dobry do sprawdzianów klasowych pytania dotyczące książki Ania z Zielonego Wzgórza.Test ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54 Lektura " Ania z zielonego wzgórza " .. PRZYJAŹŃ PO WIEKI Niedługo po przyjechaniu Ani na Zielone Wzgórze zapoznana zostaje z Dianą Barry - dziewczynki odmawiają przysięgę przyjaźni i odtąd zawsze się wspierają.Test z pytaniami zamkniętymi i otwartymi sprawdzający stopień znajomości lektury.. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.Wpierw Maryla przeciwna była zatrzymaniu dziewczynki - jednak po rozmowie z panną Spencer zmieniła zdanie i odtąd Ania pozostała u Cuhbertów.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281519.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Filmy.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza - test..

Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyTest zawiera 24 pytań.

Skomentuj.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmie» Strona główna » Język polski » Modernizm » Ania z Zielonego Wzgórza.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy si .. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Życzę wam powodzenia!. Zobacz profil.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt