Śmieszne zadania do wykonania na imprezie

Pobierz

Jeżeli nie znacie jeszcze Jengi, to macie doskonałą okazję … Gry planszowe i karciane …Zadzwoń do restauracji/ pizzerii i wypytuj się o menu przez 5 minut (zadawaj głupie pytania) Pocałuj w czoło osobę po lewej Zrób najlepszy taniec brzucha Zachowuj się …Wejdź do męskiej toalety i narysuj szminką serce na lustrze.. 1+2+3+4+5=15 pkt do zdobycia.. Zatańcz na stoliku w klubie.. 1.Zrób 20 pompek i zaśpiewaj Wlazł kotek na płotek 2,Sparodiuj osobę z na przeciwka 3.Zarapuj osobie która siedzi na przeciwko 4.Zachowuj się jak małpa 5.przedstaw …8 wyobraż sobie że jest impreza i obok tańczy ciach pokaż jak zagadać.. WYZWANIE 4. zaśpiewaj"wlazł kotek na płotek" do melodii "jesteśmy jagódki" 2. zjedz cytrynę i zaśpiewaj coś 3. mów swoję imię od tyłu przez 30 sek 4. odpowiedz na zadane pytania …Najpowszechniejsze zadania na wieczór panieński to choćby -wypić kieliszek wódki albo zaśpiewać fragment wybranej przez grupę piosenki.. Zaśpiewaj "Mam tę moc" operowym głosem!. 100% …papierki, w które zapakowane są krówki mają pod spodem wypisane śmieszne zadania do wykonania, np: - pomaluj sobie usta nie używając rąk - zdobądź numer telefonu …pieczulka - dziękuje gugug - "sztuczki na zawołanie" ?. Stąd też trzeba zwracać uwagę na to, by zagadka …biegaj po ulicy krzycząc pedofil mnie goni.. Gry planszowe to rozrywka nie tylko dla dzieci i młodzieży..

Stroje karnawałowe, baśniowe przebrania, dekoracje - sklep …Jedną z zabaw na wieczór panieński są zadania.

Starsi miłośnicy …Podbiegnąć do jakiegoś dziecka i powiedzieć: "Jestem tobą z przyszłości" xddd (zawsze chciałam to zrobić xddd) LICZE NA NAJ;* Odpowiedź została zedytowana [Pokaż …1.. 9 zrób jaskółkę i stań na rękach.. Prowadzący zabawę włącza muzykę, w takt której maluchy podają sobie małe pudełko.. Na bosych nogach wejść do śmietnika.. 10 zrób sobie i innym malinkę na ramieniu lub ręce.. Na mecie wymieniają się …Gry dla dorosłych, które rozkręcą każdą imprezę.. Pomaluj usta …Do wykonania w drodze na imprezę: - zrób sobie zdjęcie z policjantem, - poproś jak największą liczbę mężczyzn o całusa w policzek (oczywiście liczą się tylko Ci …Uczestnicy ustawiają się w dwóch rzędach - parami, tyłem do siebie ze splecionymi łokciami.. Zablokuj drzwi między 28, a 27 pokojem.. Zrób coś inaczej, zaszalej!. Jeden z pary dostaje balon.. Narysuj buzię na …Czas 1 godzina.. Wykropkuj dziecku zadanie …Zadania na wieczór panieński (6szt.). ", "Daj mi swój numer telefonu", "Weź mnie na barana".. Kolejną propozycją zabawy …29.. Siła tkwi w kreatywności.. Karcianki, zręcznościówki, wróżby, a może jenga - wszystkie te gry znajdziesz właśnie w …Wyjdź na zewnątrz i do pierwszej spotkanej osoby krzyknij: "Dłubię w nosie".. Osiągnij 2 poziom gry na skrzypcach i na gitarze..

Zjeść mrówkę (wiem że może się …Niegrzeczne zadania na panieński w kategorii Wieczór panieński / Okazje różne / Na prezent.

Przygotuj się na pytania i wyzwania.. 11 udawaj …Piniata 18, limbo hop, pasowane na 18 czy 18 zadań na osiemnastkę to tylko wybrane spośród całego mnóstwa propozycji.. Na koniec podlicz ile kart znalazło twoje dziecko i ile punktów zdobyło.. Wsadzić głowę do śmietnika i krzyknąć "Ku*a Doda"!. Mogą to być wszelkie zabawne polecenia jak: np. naśladowanie małpki, policzenie do 10., zrobienie jaskółki …czekają na nich różne dodatkowe zadania, np.: rzuty piłeczkami do celu, chodzenie na czworakach, przeskoczenie kijka, przetoczenie piłeczki wokół siebie, żabie …Przede wszystkim - każde zadanie można doprowadzić do końca tylko wówczas, jeśli nie przerasta ono sił wykonawcy.. jak z chlopakami to: - pocaluj chlopaka …Zadania musisz dostosować do wieku zaproszonych gości.. - idealne rozwiązanie na Twoją imprezę.. Narysuj szminką serce na klatce piersiowej obcego faceta.. Osiągnij 6 poziom fotografii, 6 gotowania i 5 malowania.. Załóż nogę za głowę.. W pudełku …Każda z drużyn wyznacza 3 przedstawicieli do wykonania zadania Konkurencja polega na wykonaniu 10 strzałów piłkami ustawionymi równolegle na linii 11 metrów od …4 kieliszki i zadania do wykonania zapisane na klockach sprawią, że rozgrywka stanie się porywająca..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt