Test z lektury przygody odyseusza

Pobierz

a) Nie wiadomo b .Przygoda Odyseusza i czarodzijki Kirke.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.. Przygody Odyseusza test - wyszukiwanie - Radnik.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Niepomyślne wiatry zapędziły podróżników najpierw do krainy zamieszkałej przez Kikonów.. Przygód Odyseusza.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Przygody Odyseusza - Streszczenie krotkie - Jan.. 1) Jak miała na imię żona Odyseusza?. Różne wyspy na Morzu Śródziemnym, na które Odyseusz trafia w drodze do domu.Literatura Test z lektury "Przygody Tomka .Plik darmowy test z lektury przygody odyseusza.pdf na koncie uzytkownika eajtqlr Data dodania: 26 kwi 2015.. Łatwe zwycięstwo świętowali potem na brzegu.. Sprawdzian ma na celu sprawdzić ogólną wiedzę o micie.. Składa się z dwóch kolumn: w lewej znajdują się ponumerowane terminy związane z mitem, w drugiej - ułożone w rozsypce - krótkie wyjaśnienia tychże terminów.Plik darmowy test z lektury przygody odyseusza.pdf na koncie użytkownika eajtqlr • Data dodania: 26 kwi 2015Przygody Tomka Sawyera - Test.. Podobne zadania.Przygody Odyseusza.. Olbrzym wszedł, zamykając za sobą wejście do jaskini głazem, którego by dwadzieścia dwie pary wołów nie ruszyło z miejsca.. jeśli tak to prosze napiszcie kilka pytań :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPrzygody odyseusza test znajomości..

mieliscie test z przygód odyseusza?

Głównym motywem Odysei są przygody powracającego z Troi do domu króla Itaki, Odyseusza, jednego z głównych bohaterów greckich w czasie wojny trojańskiej.. Test składa się z 15 pytań dotyczących lektury "Przygody Odyseusza" Jana Plik : Testy Z Lektury Pt Przygody Odyseusza.zip PRZYGODY ODYSEUSZA -STRESZCZENIE ROZDZIALU ,,KLATWA.. a) Huck b) Sid c) Amy 4) Dlaczego Tomek i jego przyjaciel udali się na wyspę?. Test z odpowiedziami -Przygody Tomka Sawyera(1).doc.. Żołnierze Odyseusza zrabowali i złupili miasto.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (szkoła podstawowa).. Rozwiązania.. sprawdzian z lektury 12 prac herkulesa agata christie sprawdzian z lektury 12 prac herkulesa agata christie nie zawżdy piękna zofija interpretacja gustave moreau zjawa opis wypisz z tekstu cztery przyklady okrucienstwa czlowieka homeryckiegotest przygody odyseusza : Homier.com.. Odyseusz to sławny wojownik, dowódca wojsk greckich podczas wojny z Troją.. Odys.Przygody Odyseusza Sprawdź swoją wiedzę po przeczytaniu lektury.. lub nie ;) Tagi dla tego testu: przygody, odyseusza, test, grecja, lektura, jan, parandowskiIle wiesz o lekturze "Przygody Odyseusza"?. Miejsce akcji.. a) W Mediolanie b) W amerykańskim St. Petersburgu c) W Krakowie 3) Kto donosił ciotce Polly na Tomka?.

Test z lektury "Przygody Odyseusza" J. Parandowskiego.

a) Tejrezjasz b) Odyseusz c) Herakles 4) Ojczyzna Odyseusza: a) Itaka, b) Troja, c) Sycylia.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Przygody Odyseusza" Jana Parandowskiego (szkoła podstawowa).. Wysłał więc jedną część załogi w głąb lasu, a sam został na statku z pozostałą załogą.Dwanaście statków Odyseusza - króla Itaki - wyruszyło w podróż.. Test z Mitów - Sciaga.pl - edukacyjna baza wiedzy.. Przeczytaj recenzje Przygody Odyseusza.Sprawdzian ze znajomości mitu o tułaczce Odyseusza.. a) Artemida b) Penelopa c) Atena 2) Jak miał na imię syn Penelopy i Odyseusza?. Akcja utworu rozpoczyna się, gdy Odyseusz i jego żołnierze wracają do ojczyzny po skończonej wojnie.Test z treści Przygody Odyseusza.. jako sprawdzenie przygotowania uczniów do lekcji.. Akcja utworu zaczyna się w dziesiątym roku tułaczki Odyseusza i trwa 40 dni.Rozwiaz test!File : Sprawdzian 2 Gim Przygody Odyseusza.zip sprawdzian 2 gim przygody odyseusza sprawdzian z niemieckiego aha neu 2b kapitel 4 str 10 zad 4 matematyka z plusem 2 kl 5 tapety i motywy na telefon 240320 wrttn:8642c5.25 maja 2018 roku zacznie obowiazywacPrzygody Odyseusza [10.02.2014] Tryb dostępu: Pierwsze próby komiksowe.. a) Marek Twain b) Lucy Maud Montgomery c) Ferenc Molnar 2) Gdzie toczy się akcja?. Czas potrzebny do przeprowadzenia kartkówki: ok.20 min..

Test z lektury 'Przygody Tomka Sawyera' - To może.

"Przygody Odyseusza" to adaptacja starożytnego eposu, pt.: "Odyseja" Homera.. a) Telemach b) Polifem c) Laertes 3) Kto udawał szaleńca, aby nie brać udziału w wojnie?. Przygoda ta dzieje się na wyspie która Odyseusz uważa za niezamieszkałą, lecz liczne przeszkody które zadarzały jmu się do tej pory nakazywały nu zachować ostrożność.. KOMENTARZ DYDAKTYCZNY.. Sprawdź swoją wiedzę.O dziele.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. : Test z treści Przygody Odyseusza.. Testy internetowe oraz psychotesty rowniez sondaze.Przygody Odyseusza lektura z opracowaniem, Barbara Ludwiczak, Greg, 2017 Wydanie Przygód Odyseusza kompletne bez skrótów i cięć w treści.W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na .. przygody .File : Sprawddzian Przygody Odyseusza.zip Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (szkoła podstawowa).. Kartkówkę należy przeprowadzić przed lekcją rozpoczynającą omawianie.. [05.06.2014] Tryb dostępu:Gimnazjum; Szkoła Test z lektury "Przygody Odyseusza" J. Parandowskiego » Gimnazjum » Liceum/Technikum Test składa się z 15 pytań dotyczących lektury "Przygody Odyseusza" Jana do zbliżającego się sprawdzianu z lektury przygody odyseusza - Gotowe sprawdziany, ściągi iPrzygody Odyseusza, Jan Parandowski 2 ramiona..

Test składa się z 15 pytań dotyczących lektury "Przygody Odyseusza" Jana Parandowskiego.

Odyseusz to slawny wojownik, dowodca wojsk greckich podczas wojny z Troja.Ksiazka Przygody Odyseusza autorstwa Parandowski Jan ,Przygody odyseusza test.. PLAN TESTU/.W Odysei opisał drogę do domu Odyseusza - jednego z bohaterów wojny trojańskiej.. To dziesięć lat przygód Odyseusza, od zburzenia Troi aż po powrót do rodzinnego kraju i odzyskanie władzy.. Z góry dziękuję Zgłoś nadużycie.. Test składa się z 15 pytań dotyczących lektury "Przygody Odyseusza" Jana Parandowskiego.. Wolne Lektury :: Mark Twain, Przygody Tomka Sawyera.. Uczeń może otrzymać maksymalnie.. Testy internetowe oraz psychotesty również sondaże.. b)Polifem.Kartkówkę należy przeprowadzić przed lekcją rozpoczynającą omawianie "Przygód Odyseusza" jako sprawdzenie przygotowania uczniów do lekcji.. Sprawdź swoją wiedzę.. Rzucił to pod pieczarą z takim łoskotem, Ŝe Odyseusz i towarzysze pochowali się po kątach drŜąc ze strach.. PUBLIKACJE EDUKACYJNE.. Czas akcji.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Tułaczka Odyseusza - quiz - Test.. 2.Jak miał na imię jednooki Cyklop, któremu Odys wydłubał oko ?. Jak inaczej mówiono na Odyseusza?. Test z lektury "Przygody Odyseusza" J. Parandowskiego.. Czas potrzebny do przeprowadzenia kartkówki: ok.20 min.Bardzo Proszę o testy do lektury -Przygody odyseusza.kl.V.Chcciałabym rozwiązać pare testów.. Uczeń może otrzymać maksymalnie 20p.. Testy Z Lektury Pt Przygody Odyseusza.. ZarazRozwiaz test!Przygody Odyseusza najnowsze ogloszenia na OLX.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt