Wymyśl opowiadanie o skarpetce

Pobierz

W pewnej małej miejscowości mieszkała sobie poczciwa starsza Pani Miała ona domek z ogrodem.Była posiadaczką dużej ziemi na której ,miała przeróżne rośliny między innymi były to Słoneczniki .Pewnego letniego poranka do ogrodu przyleciał mały.. poleca 83 %.Opowieść o skarpetce szóstej, która zwinęła się w rożek i przysiadła na krzaku różanym, a potem wygrała konkurs na najpiękniejszy kwiat - czyta Joanna Kulig.Wymyśl krótkie opowiadanie o treści fantastycznej .. 1 Zobacz odpowiedź ChupaChups93 ChupaChups93 Pewnego słonecznego dnia razem z rodziną.. Kapitan okrętu powiedział, że płynie .Opowiadanie, którego przesłaniem są słowa 'mądry Polak po szkodzie'.. Długo nie wstawałam, leżąc w łóżku i myśląc o jutrzejszym teście z biologii.. Skarpetce jednak nudziło się trochę z pieskami i Nikolą, więc pomyślała sobie, żeby się zatrudnić jako trener psów.. Niedawno wróciły z prania do szuflady i miały dużo energii do kolejnej wyprawy, ale dzisiaj akurat codzienna przygoda przypadła w udziale Gruszkom.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Usiadł na brzegu i myślał, jak bardzo jest samotny.. Pewnego razu mały Tifcio wybral się nad rzekę.. Drzewa ledwo dawały skrawki cienia.. I nie pomyliła.Dawno, dawno temu za, górami, za rzekami , mieszkał maly, puchaty króliczek o imieniu Tifcio..

...Książka z dziurą, opowiadanie o skarpetce i inne atrakcje.

Dnia 15 listopada, w deszczowy poranek, przybyły do nas - po raz pierwszy - sześciolatki z Dwujęzycznego Przedszkola HAPPY DAYS w Koszalinie.. Krzysztof oraz Bartek nie mogli się doczekać, by nareszcie wyjść z budynku i pójść do nowego salonu gier, który właśnie został .Opowiadanie z dialogiem o Słoneczniku.. Był upalny czerwiec.. Popatrzyłam na zegar, który wybił 7:30.. Wybrałam się na spacer do pobliskiego lasu.. Wczoraj wybrałam się z Martą na grzyby,ponieważ chciałyśmy zrobić przyjemność mamom i przygotować obiad.Umówiliśmy się na drugą.Obie wyszłyśmy i po chwili zorientowałyśmy się że nie mamy koszyczków.Potem zobaczyłyśmy że dzielnicowy jak codziennie zamyka drzwi o drugiej dziesięć.Musiałyśmy iść z Martą .Mam na zadanie na pisac wymyślone opowiadanie wymyśl opowiadanie 2 Zobacz odpowiedzi blanka15 blanka15 Pewnego dnia, gdy za oknem było słychać jak krople deszczu uderzają o parapet wydarzyło się coś niezwyczajnego.. Od tygodnia o nim wiedziałam, jednak nie miałam ochoty się na niego przygotować.. Widok zza okna mimo wszystko wydawał mi się przyjemny.. Ponieważ znałam dobrze ten las na moment odłączyłam się od rodziny.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Wymyśl opowiadanie o planecie np. planeta sportuOpowiadanie- Moje spotkanie z Wielkim Bratem..

Zbliżała się godzina...Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Wymyślone opowiadanie .

Niedługo lekcje miały dobiec końca.. W świat gdzie nie ma zmartwień, ani kłopotów.. Nasza bohaterka bardzo chciała przeżyć przygodę, uciekła więc i trafiła na mały plastikowy stateczek, który jak się okazało należał do małej Be.. Lewa skarpetka - biała w czerwone, żółte, zielone i niebieskie kropki - od wydziergania była bardzo .. "Opowieść o skarpetce dziesiątej, która pomogła odzyskać dobry humor choremu dziecku i dostała bardzo ważne stanowisko w szpitalu".. Pewnego dnia obudziłam się tak jak zwykle około godziny 7.15.. Na ulicach panowała głęboka cisza.. Cały czas czuła, że wśród tych wszystkich wielorybów na betonowym oceanie czeka na nią żeglarz, który zabierze ją w fantastyczny rejs.. Pewnego razu poznała kundelka, który wabił się Skoczek -Pewnego ranka, kiedy szuflada uchyliła się i do środka wpadło nieco słońca, skarpetki w papryczki (zwane po prostu Papryczkami) już nie spały.. Otóż, przeniosłam się w świat, w którym jeszcze nikt nie był.. Miał mały, drewniany domek na wsi , w której nik nie mieszkał, oprócz Tifcia..

Pamiętaj że opowiadanie powinno mieć wstęp , rozwinięcie ,i zakończenie 2016-05-23 12:08:31Natomiast niebieska skarpetka podreptała dalej.

Question from @Wiola2004 - Szkoła podstawowa - PolskiOpowiadanie o skarpetce jedenastej, która wygrała maraton i została wielkim sportowcem.. Codziennie o 9.35 szła do schroniska i trenowała z różnymi rasami psów - z kundlami, owczarkami i wieloma innymi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt